Mokymai internetu (DEMO)
Mokymai internetu (DEMO)
Grįžti į pradžią


Taisyklės ir sąlygos
Paslaugos aprašymas

Mokymų internetu demo versija yra skirta susipažinimui su programos „Lanista“ funkcinėmis galimybėmis ir realiai išbandyti nuotolinio mokymosi erdvę.
Užsakę demonstracinį kursą per 24 valandas darbo dienomis el. paštu, kurį nurodėte užsakymo anketoje, gausite prisijungimo duomenis mokymų išklausymui ir testo laikymui.
Mokymus galėsite klausyti neribotai kartų per 72 valandas nuo prisijungimo duomenų suteikimo. Pirmą kartą neišlaikius testo, galėsite jį perlaikyti antrą kartą per 72 valandas nuo prisijungimo duomenų suteikimo. Prieš antrą laikymą galite dar kartą išklausyti visą ar dalį mokomosios medžiagos.

Bendrosios nuostatos

Tam, kad sukurtume nemokamą paskyrą tik Jums, reikia įvesti Jūsų:
Vardą
Pavardę
El. pašto adresą, į kurį norima gauti prisijungimo duomenis mokymų išklausymui.
Telefono numerį
Darbovietę
UAB „Dialogus“  įsipareigoja neatskleisti užsakovo asmens duomenų tretiesiems asmenims. Užsakovo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

Prisijungimai prie „Lanista“ demonstracinės versijos bei visa kita individualiai suteikiama informacija yra konfidenciali. Sutikdami su šiomis taisyklėmis Jūs įsipareigojate nenaudoti šios Svetainės ar joje talpinamo turinio jokiais komerciniais tikslais. Taip pat neatkurti, neišsiųsti, neperpublikuoti, neplatinti, neperduoti, nerodyti ir nekopijuoti jokios šioje Svetainėje talpinamos informacijos ar kitokio turinio nei rankiniu būdu, nei pasitelkus robotus, paieškos serverius, internetinių duomenų gavybos programas ar kitas automatizuotas priemones. Taip pat įsipareigojate neperduoti tretiesiems asmenims savo prisijungimo duomenų.